5.9.2019

Vážení klienti, hosté, partneři a fanoušci Špindlerovy Boudy, rádi bychom se vyjádřili k nafouknuté bublině ohledně požáru našeho hotelu. Ano, opravdu v ranních hodinách propukl na personální ubytovně, který není stavebně propojen s hotelem, menší požár. Ten byl rychlým zásahem jak personálu tak hasičů uhašen. Hotel ani klienti nebyli v žádném nebezpečí a provoz hotelu byl a zůstává nepřerušen.

Hotel Špindlerova Bouda, Hotel, Ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Špindlerova Bouda byl nově otevřen po kompletní rekonstrukci na * * * + hvězdičkový hotel dne 16.12.2005. Hotel Špindlerova Bouda se skládá z hlavní budovy, depandance (vedlejší budovy) a Sportcentra. Naleznete zde tenisové kurty, hřiště pro volejbal, nohejbal či basketbal.

Kompletní rekonstrukcí prošly veškeré prostory Špindlerovy boudy.

Špindlerova bouda se nachází 8 km od centra města Špindlerův Mlýn přímo na česko-polské hranici. Cesta k hotelovému parkovišti je celoročně přístupná. Spojení mezi Špindlerovým Mlýnem a hotelem Špindlerova bouda je zajištěno autobusovou linkou ve frekvenci 1x za hodinu.

V hotelovém komplexu se nachází hotelová restaurace, rautová restaurace, nově přistavená pasantní restaurace ve stylu zimní zahrady, billiard club, lobby bar a kongresové centrum, které je ozvučeno a vybaveno zvukovou a projekční technikou s kapacitou cca 100 míst, zaměřené na skupiny a každodenní využití volného času klientů hotelu a skupin.

V hotelové hale je k dispozici business centrum, kompletní internetové služby, Lobby bar a recepce poskytující veškeré služby a informace.

Pro odpočinek a relaxaci návštěvníků hotelu poslouží relax centrum: bazén s whirpoolem, masážními sprchami a saunou s odpočívárnou.

Další službou hotelu je půjčovna lyží a úschovna se schránkou pro každý pokoj. V třípodlažní ubytovací části hotelu se nacházejí čtyři kategorie ubytování:
– Standardní pokoje
– De luxe pokoje
– De luxe apartmány
– Junior suite apartmán

 

Upozornění: Vážení hosté, v  současné době probíhá rekonstrukce venkovního dětského hřiště.